Joanne zstąpił 10 minut później, patrząc odświeżony i gorąca, jak zawsze

Joanne zstąpił 10 minut później, patrząc odświeżony i gorąca, jak zawsze. Miała na sobie bardzo obcisłe spodnie jogi, a drugi krótki rękaw, dekolt V, jej rozkładu jako wybitny, jak zawsze. Joanne nalała sobie kieliszek wina, i powiedział: „Długi dzień, mam nadzieję, że jesteś w porządku z tym, ale muszę odpocząć.” Powiedziała, że chce zacząć, gdzie skończyli, i znowu dał mi ten diabelski uśmiech, i topi. Nie wiedziałam, jak się zachować. Przeanalizowaliśmy te ruchy zgiełku, a ona zaczęła mnie uczyć kilka zaawansowanych ruchów, a kiedy nadal wypić więcej wina, dostała więcej Dotykalscy ze mną. Kochałam go i nie obchodzi. Ale musiałem dać jej znać o Denise, i pomyślałem, to był najlepszy czas.
22
Kiedy powiedziałem Joanne, powiedziała, że byłoby żadnego problemu w tym Denise w naszych lekcjach, ale czuła, że wciąż potrzebne jakieś instrukcje solową. Złapała mnie za rękę i powiedział mi, że aby wyglądać niesamowite na parkiecie, to wszystko o tworzeniu fantazję, że inni ludzie chcą i nie mogą mieć. Powiedziała, że będziemy pracować na kilku ruchów tańca towarzyskiego sex w okolicy i dodać go do naszego zgiełku rutyny, i że możemy dodać własne wyrównania do niego. Pokazała mi ruch w gdzie kontrolowane jej ruch od pionowej pozycji pionowej, poprzez serię zakrętów, kończący się we mnie zanurzając ją do pozycji prawie poziomej, z nią kończy się równolegle do podłogi, ze mną giętego dół patrząc jej w oczy. Byliśmy utrzymać tę pozycję przez 10 sekund. Ćwiczyliśmy ten ruch około 10 razy, a potem powiedział: „To jest czas dla pochodni.” Wzięła kieliszek wina, a tym razem odbyło to cały czas mam wykonywany ruch. Na mecie w ruchu, ze równolegle do podłogi stanowiska, wzięła łyk wina, a potem pocałował mnie. Ona przeniosła wino do ust moich, i pozwól jej ciało lekko spaść na podłogę. Podniosłem jej koszulę, wydany zatrzaski od stanika, a jej piękne piersi patrzyli mi prosto w twarz. I jeszcze wino w ustach, więc go w polu karnym całym jej piękne cycki i sutki. Jęknęła, gdy ciecz hit jej sutki. I wtedy bardzo zmysłowo lizał wino off jej sutki i piersi z mojego języka, a ona poszła do szału. Złapała mnie za rękę i poprowadził ją na czubku cipki, nad jej jogi spodnie. Upał był niesamowity. Jak już otarcia na spodnie jogi, czułem, jak mokra była. Powiedziała mi obierać jej joga spodnie, a ona była dokładnie prawo. To był jedyny sposób mogę dostać je. Kiedy w końcu zrobił, odsłaniając jej piękne cipki, powiedziała, „Freddy, zejść na mnie i słuchać moich instrukcji ostrożnie.”

Kiedy kładę mój język na jej clit, wypuściła miękki jęk. Ona powiedziała: „Rób to, i umieścić dwa palce w mojej cipki. Teraz nie lizać łechtaczkę, umieścić go w ustach i ssać na jej temat. Ssać trudno! „Ja zobowiązany i robiłem, co mi powiedziała. Obróciła i przeniesiony jej ciało tak, że usta będą mieli łatwy dostęp do mojego fiuta. Nie widział, co robi, bo pracował na jej pyszne cipki, ale jej usta na mojego fiuta poczuła niesamowite. Czułem jej ssać go i głaszcząc wał w tym samym czasie! Zajęło to wszystko, co miałem, aby nie wybuchnąć w ustach. Potem powiedział: „Trzymaj palec w moim dupek!” Nigdy nie zrobiłem tego, ale słuchali mojego choreografa, a dzisiaj był jej dzień, aby mieć kontrolę. Jak tylko wbił pierwszą część mojego palca wskazującego w jej dupek, krzyczała, a jej ciało szarpnął i czułem jej soki miłosne całej mojej twarzy. „Teraz chcę, żebyś mnie wydymać Freddy!”, A ona chwyciła mojego fiuta, umieszczony tuż nad jej cipki mną i zsunął się na nim. Oboje dyszała. Zaczęliśmy powoli i zwiększył tempo. Jechała do mnie i stoi mi więc łatwo było przyciąć oba sutki jak ona przesuwać w górę iw dół mojego fiuta. W jednym szybkim ruchem, ona obraca się na mojego fiuta, bez wstawania i tym razem jechał do mnie plecami do mnie. Powiedziała: „Intensywność, że czujesz się w tej chwili, jest intensywność, że chcę, aby zatańczyć z zawsze. Nie ma znaczenia, kim jesteś tańczy z Dance ma być intensywne. „Nauczyła mnie, jak zakotwiczyć tych niesamowitych uczuć jak byliśmy seks, jak zakotwiczyć go do części mojego ciała, które mogą być łatwo wywołać te intensywne uczucie, że czuję się teraz w innym czasie. Trzymała dotyka mojego ramienia, zawsze tak cicho, tak aby stworzyć wzór pamięci w mojej podświadomości, tak że pewnego dnia, gdy partner taneczny umieścić swoją dłoń na moim ramieniu, jakby był wielokrotnie robi, intensywność naszego strona www doświadczenia seksualnego przyjdzie zalania natychmiast z powrotem do mnie.

Wow, co za nauczycielem; Taniec, seks, życie. I później dowiedzieć się, że technika, która użyła na mnie i nauczył mnie, co chciałbym używać wielokrotnie w moich konkursach tanecznych, nazwano NLP- Neuro-Linguistic Programming. No tyle nauki, z powrotem do nauki o seksie. Joanne powiedział mi, że chce mnie pieprzyć ją w tyłek. To było takie inne uczucie z jej fucking w jej cipki.