Miles wyciągnął wokół tylnej części kościoła

Miles wyciągnął wokół tylnej części kościoła, w którym nie było samochodów, jak Amy zaczęły rozpakuj jego spodnie „Rugrat, co do cholery myślisz, że robisz? Właśnie dosłownie wyszedł z kościoła. Siedziałem tam i powiedział, że Różaniec jak dziesięć razy, aby odpokutować za ogromne grono grzechy, popełnione wczoraj. ”
woman-466130_1280
Amy powiedziała: „To wielka zaleta bycia tatusiem katolikiem. Masz iść do spowiedzi tak jak trzeba, ale jak często można dostać się pieprzyć swoją córkę? A ten, który jest tak gorące jak mnie i mojego życia, co? To znaczy nie jest historia w Biblii na temat Lot i jego dwie córki, którzy dostali tata pijany i popieprzoną go więc mogli zajść w ciążę, czy coś takiego. Sprawdziłem to ostatnia noc w Internecie. ”

Tymczasem w Los Angeles w Toma Murphy’ego pokoju hotelowego:

Tom postanowił podrażnić Karen pierwszy. On pasły się jej tyłek crack z jego penisa i wsunął ją między nogami drażnić jej cipki. Jęknął, gdy czubek jego penisa poczułem jej mokrej szczeliny, „Czujesz się tak dobrze dziecko ~ jesteś tak mokro na występ Daddy ~ Mogę sobie tylko wyobrazić, jak gorąco będzie to dla ciebie, jeśli jesteś naprawdę do facetów! Nie będę mieć pomysł, dlaczego pozwalasz mi pieprzyć twoją zadupie, kiedy jesteś taki diehard lesbijką? ”

Karen powiedział: „Szczerze mówiąc ~ Nie mogę uwierzyć, mówię ci to ~ dam ci zrobić wszystko, aby mnie tak długo, jak masz mi ciąży. Wiem, że mówiłem chciałem zajść w ciążę, więc mój życiowy partner i ja możemy mieć dziecko razem. To tylko część prawdy. Chcę mieć dziecko i je sam. Kocham uczucie kogut we mnie i sposób strzelać cum we mnie tak wiele. Uwielbiam poczucie was naruszono mnie Tom prócz jeśli masz mnie ciąży byś dał mi największy prezent, że jeden człowiek może dać innym. Proszę, nie złość się na mnie po prostu zrób mi ~ pieprzyć moje mózgi ~ wykorzystać moje otwory dla własnego rozbawienia I naprawdę nie obchodzi. Wszystko pytam jest, aby wypełnić mój otwór cunt jak najwięcej nasienia, jak chcesz. „Karen czym odchylił się do tyłu i wziął głowę Toma w dłoniach i pocałowała go w usta,” Czy jesteś w stanie mi pomóc? ”

Tom pocałował ją namiętnie i spojrzał jej w oczy i piwnymi czuł się zaszczycony i powiedział: „Bardzo chciałbym, aby ojciec dziecka i będę grać w cokolwiek rola chcesz mnie. Potem Tom zabrał ręce i osiągnął około Karen, aby mógł dotrzeć do jej piersi.

On masować jej piersi i szczypał jej sutki, dopóki nie były twarde jak skała „Kocham sposób w jaki mnie dotykasz Tato,” Karen szepnęła. Zamiast powoli spuszczając się w jej napięty tyłek jak to uczynił z Gemma kilka dni temu postanowił dać jej ciężko i szybko. Tom pluć na jej pomarszczona małego dupka i rozmazany to wszystko nad jej pierścienia zewnętrznego odbytu z czubkiem koguta. Potem bez ostrzeżenia Tom chwycił ją za biodra i wbił kogut w jej tyłek, „Tato nie być tak znaczy dla mnie ranisz mnie!” Karen jęknął.

Tom nie wiedział, czy to znaczy, że ona się z tego czy była w bólu. W dalszym ciągu naciskać jego penisa i obecnie jej napięty dupku lesbijek. Potem wziął jedną rękę i dotknął jej clit aż jej cipka była bardzo mokra, „Teraz wiem na pewno, że ona cieszy to, Tom pomyślał.

Karen bucked jej tyłek trudniej przed jej big cock taty, „Fuck my ass wszystko, co chcesz, ale cum w cipie występ Daddy!” Ona płakała. „Fuck swoją brudną córeczkę!” Przed Tom może spowolnić do spróbowania tej chwili emocje zagęszczania jego kogut tak ciężko i głęboko wewnątrz Karen, lesbijka, odwrócił go tak dużo. Dziesięć minut Tom wbijanie dziurę gówno Karen z jego długim twardym kurek czuł jego piłki dokręcić pod nim. Potem wycofał się, a następnie uderzył kogut w jej gorące, bóle i zalane cipki potem wybuchł największy ładunek dzień wewnątrz jego towarzyszem zabaw. Trzymał palcowania jej clit i Karen climaxed niebawem. „Och tato, to było tak dobre,” Karen jęknął.