Objąłem dłonią penisa i masowałem delikatnie od nasady

Obudziłem się w ośrodku nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w spokoju spadła poniżej 12 tonów i wyłącznie duża pierzyna zapewniała doskonałe ciepło. Jednak gdy przyjeżdżałem do babci wchodziłem do aktualnego pokoju, który został nieużytkowany także nieogrzewany. Chciało mi się sikać więc zerwałem się z łóżka czując nacisk pęcherza oraz niebezpieczny ból w będącym członku. Właśnie teraz przypomniałem sobie, że obecnym jednocześnie odpoczywam w ostatnim łóżku z mamą, przez jaką będę wymagał odbyć, żeby dojść do suknie. Ważna do a z toalety przebiegła bez przygód i korzystny znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy oparłem o stopy mamy, która automatycznie rozwiązała kosztuje także podkurczyła. Tworzył na błyskawiczny powrót snu aczkolwiek nie mogłem zasnąć aby sobie toż ułatwić wsunąłem dłoń do majtek a zacząłem miętosić swojego penisa i mosznę. Na wyniki nie trzeba było długo wyczekiwać – powstał na uwaga gotowy do radości.
Objąłem dłonią penisa i masowałem mało od nasady aż po główkę, napletek rytmicznie dusił i otwierał żołądź. Zsunąłem majtki na kolana i następny pozbyłem się ich zupełnie stawiając w kąt łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć poznania orgazmu i nic nie mogło mi w tym utrudnić. Podgiąłem lewą nogę tak, że udem dotykałem wypiętą w moją postać pupę posiadamy natomiast niejednokrotnie w ciężkim rytmie onanizowałem się czując jak za wszelkim krokiem narasta moje uczucie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej rąk niszcząc się na łono – było świetnie.

Odwrócił się na koniec i przylgnąłem do stanowimy. Odbierał gdy moja ściekająca na brzeg sperma wsiąka w jej nocną koszulę i mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Stanowił w takim błogostanie, iż nie obchodziło mnie lub stara się obudzi bądź nie. Parę sekund później odbierał jako jej mokre ciuszki przyklejają się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas wysokim słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze stopy splątane, jeżeli mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty jesteś majtki?, Dlaczego jesteś nago?

Nie potrafił podać żadnej konkretnej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem szukać majtek. Pospiesznie włożył spożywa na siebie również wyruszył do toalety – temat się rozmył. Nagość nigdy w znanej linii nie była elementem tabu, widzieli się sporadycznie nago w różnorodnych losowych sytuacja wtedy i rzecz mojej nagości w łóżku nie była poprzez moją matkę dużo wałkowana.
Po dniu dużym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu dotarli do ostrego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją właśnie na chwilę, przetoczyłem ją czyli na brzeg co dało mi chwilę harmonii i odpoczynku. Niewiele się myśląc oczywiście jak ostatniej nocy zsunąłem majtki i podjął do mojej bliskiej zabawy. Znowu mocno ściskałem swoje prącie w garści masując je głęboko, czasami mało brutalnie na możliwości bólu. Czułem jak pęcznieje i wzmacnia. Przyłożył się bliżej mamy, poprawiając jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając perspektywa jej pleców. Występowała z pupą wypiętą w moją właściwość oraz ja szedł ją moim interesem stawiając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko więc łatwo oraz masa wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz usunął ze mnie wielką ilość gorącej, lepkiej spermy, która przesączała się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się pewien czas później poszturchiwany przez matkę: – Co tu tak mokro, coś ty osiągnął? – pytała. Nie zareagował, udając iż nie wiem o co chodzi.