Siedziałem w moim pokoju w nocy

Siedziałem w moim pokoju w nocy, nie wiem, czy to, co się stało wcześniej tego popołudnia był wytworem mojej wyobraźni. Udało mi się przejść przez kroki taneczne Hustle w głowie, więc wiem, że wziął lekcję tańca, ale czy faktycznie mają niesamowite doświadczenia seksualne, które wstrząsnęły moim światem, czy też mogę to nadrobić. Byłem prawie pewien, że to było prawdziwe, ale miałem tak wiele wyimaginowany szarpać się sesje do gorącej pięknych kobiet, że teraz nie jestem pewien. Gdybym po prostu wziąć jej majtki, z tym niesamowitym zapachem jej podniecenia, chciałbym mieć coś konkretnego, które udowodnić, że rzeczywiście doświadczył co mój umysł i ciało mi ja. Nie mogłem zadzwonić Joanne i zapytać ją, bo to się wydawać niedojrzałe. Chyba będę musiał poczekać do jutrzejszej lekcji w domu Joanne, aby zobaczyć mamy dla Ciebie sex telefony, co się stało, a następnie sprawdzić, czy to, co nie mogłem przestać myśleć o tym w mojej głowie było prawdziwe lub wyimaginowane. Na samą myśl o ustach Joanne na mój twardy kutas był już mnie cieszy, więc złapałem balsam do ciała, i poszedł do łazienki.
11
Włożyłem prysznic na zatuszować wszelkie dźwięki, które mogły ujść z łazienką, który może brzmieć jakbym pleasuring siebie. Włożyłem trochę balsam na moją rękę i zaczął głaskać moje już bardzo twardy kutas. Usiadłam na toalecie, zamknęłam oczy, a mój umysł poszedł prosto do lekcji tańca. Jak to dobrze czuł mieć dłonie na miękkim ciele Joanne jak słuchałem jej instrukcje, jak zrobić zgiełku. Jak moja prawa ręka nadal udaru mój twardy wałek, My Minds oczy widziały Joanne na kolana, lizanie moje kulki, a spód mój wał, aż dotarła do głowy mojego fiuta, a ona przykryła usta. Och, jak ja chciałam poczuć, że znowu, nie tylko w mojej wyobraźni. I nadal udaru mój kogut dobrze nasmarowane, a mój umysł poszedł na spotkanie z Joanne na rękach i kolanach, mówiąc mi, by przejąć kontrolę i wziąć ją od tyłu. Jej wielki soczysty ass był tak miły dla oka, a jak już rozprzestrzeniania się jej policzki tyłek, aby umożliwić jej cipki wargi do rozprzestrzeniania się dla mnie za mało, aby je otworzyć, mój kogut był głaskał i jego nasion o wybuchnąć. Widziałem siebie uderzając tyłek Joanne, a słysząc jej jęk, gdy poczuła ukłucie ręku. Mój kogut był głaskał przeze mnie w łazience, podczas gdy był wyciskany przez soczyste i mokre cipki Joanne w mojej wyobraźni. Czułem, że znajome uczucie zacząć dobrze się we mnie, jakbym był już gotowy do wyruszył fajerwerki. Ogień został oświetlony i odliczanie zaczęło, moje oczy były zamknięte, moja głowa wiruje, a wszystkie moje uwagi skierowane było przy obciążeniu I miał wyzwolić. Zdałem sobie sprawę, że jest to realne, gdy poczułem uczucie ciepła na brzuchu i klatce piersiowej. Aż bym kochał rozprzestrzenia się mój sok miłości na plecach Joanne, rzeczywistość konieczności czyszczenia tego od mojego ciała zaczęła. Złapałam ręcznik i zaczął czyścić sobie, kiedy usłyszałem, moja mama wołał do mnie: „Freddy, Denise jest w telefonie.” Skończyłam sprzątanie mój bałagan, i wrócił do swojej sypialni. Złapałam telefon obok mojego łóżka i powiedział cześć.

Denise dzwoni, aby zobaczyć, czy jestem gotowy na Test z hiszpańskiego jutro. Zapytała, co zrobiłem wcześniej w godzinach popołudniowych, ponieważ nie stawił się do grupy badanej, które mieliśmy w bibliotece. I tak naprawdę nie planuje mówi Denise o lekcje tańca, ale Nienawidziłem leżącego na niej. Powiedziałem jej, że wziąłem lekcję tańca z przyjacielem mojej mamy, która była instruktorką tańca. Dostała bardzo zły na mnie. Nie mogła uwierzyć, że chciałbym wziąć lekcję tańca bez niej. Powiedziałem jej, że był tak skrępowany, że będę wyglądać jak głupiec, i dlatego to zrobiłem. Chciałem, żeby czuć się dobrze, że jej termin balu mogła tańczyć, a ja nie chce nam siedzieć przy stole całą noc, bo nie wiem jak się tańczy. Ona trochę złagodniał tonem ze mną, a ja powiedziałem jej, że biorę kolejną lekcję z Joanne jutro. Denise powiedział: „Chcę iść z wami, chcę wziąć lekcję z wami, tak że oboje wiemy, jak tańczyć razem.” Powiedziałem Denise strona bardzo ciekawa, że było już za późno, aby zadzwonić Joanne, i że będę z nią rozmawiać następnego dnia o tym, kiedy dostałem się do jej domu. Ja nie wiem, co by się stało, ale chciałbym zapytać. Denise schładza się i powiedzieliśmy dobranoc. Teraz myślałem, czy to, co myślałem, że stało się z Joanne naprawdę stało, i posiadające Denise nie byłoby kurcze mój styl i prawdopodobnie zniszczyć wszelkie szanse na to w przyszłości.

Następnego dnia, aced mój hiszpański test, a teraz nie mogę przestać myśleć o tym, co by się stało w domu Joanne później tego samego dnia. I chciał rozmawiać Joanne o Denise, bo Denise oznaczało wiele do mnie, a ja chciałem, by była szczęśliwa, a ja pomyślałem, jeśli Denise był kiedykolwiek będzie moją dziewczyną i mam zamiar dostać się do jej spodni, ja lepiej zorganizować jakiś rodzaj lekcji tańca dla nas obu, albo pewnie mógłby zapomnieć dostania się do jej spodni kiedykolwiek. Po szkole poszłam do domu, miał przekąskę i pojechał na rowerze nad do domu Joanne. Nie było jej tam, kiedy tam dotarłem, więc czekałem.