Umysł Violet było mnóstwo dziwnych myśli

Umysł Violet było mnóstwo dziwnych myśli. Jeden z mniejszych błędów pracował na jej mózg na chwilę, kiedy przyjechał do domu, ale humanoid zażądał jej uwagę, zanim została całkowicie oczarowany. Teraz była świadoma, że dziwny stwór zagęszczania jego ogromny kogut w jej cipki, a ona należy krzyczeć z przerażenia, ale jej woli, aby to zrobić nie było.
1
Co gorsza, fallus penetrujący tak głęboko wewnątrz niej czuł się tak dobrze. Ale to było złe! Była fucked przez potwora! Mimo, że chce się więcej. Chciała jeszcze więcej …

Vivian była na łóżku są pogwałcone przez błąd master. Teraz, kokonu za wielokrotne macki zniknęły a humanoid mógł tylko pieprzyć jedną kobietę na raz, Vivian spędził dużo czasu oddając go. Jego ogon był największym i napełnił ją tak uroczo. To nie był oczywiście tak dobry jak kogut syna, ale bardzo przyjemny jednak.

intonowanie Bugu filcowe tak kojący oferty pań i ekscytujące zarazem. Był nieustannie popychając sygnały składania w jej umyśle i każdy z nich wykonany her pussy drgać wokół wyrostka. Ogon Dawno temu w pienił i skręcone w obrębie jamy Vivian, wchłaniając jej obfite płynów pochwowych i celowo utrzymując ją na skraju orgazmu.

„Jestem prawie na miejscu. Proszę dać mi cum … „Vivian przyznał.

Mistrz bug był bardzo zadowolony o tym, jak rozwijają się w gnieździe, ale to wszystko miało się zmienić radykalnie.

Niewolnik wszedł sypialni Vivian niosący telefon. Była kierując bug wiszące z jej ramienia i trudno było dla niej mówić, a jej cipka była skurcze tak ciężko. Ale przesłanie było ważne …

„Vivian, masz telefon od Janet.”

„Czy ona nie czekać? Jestem zajęty. „Vivian powiedział między jęki.

„Mówi, że to pilne.” Po wręczeniu telefon, niewolnik stał sztywno przy łóżku. Wpatrywała się w przód czeka na dalsze instrukcje. Wyglądała uspokoił, spokojny, ale był na skraju kulminacji.

Vivian niechętnie chwycił na telefon i mówił cicho, starając się nie zakłócać jej kapitana i błogie uczucie emitowana przez jej cipki. Była tak blisko do orgazmu. „Co to jest tak ważne, Janet? Ja karmię naszego mistrza. ”

Janet była w laboratorium, za ukrywanie niektórych szafkach. Ona również mówił cicho, ale z bardzo różnych powodów. „Vivian, zamiennik przybył dziś, a on został przegląd wszystkich danych, w tym materiały wideo z laboratorium Bugu jest. Istnieją pewne tajne kamery, które nie wiedzieć. Widzieli nasz mistrz indeksowania między nogami, a do swojej cipki. Wiedzą, że przemycił go z laboratorium. Oni stawiają zespół razem, jak mówimy i idą do domu. Musisz dostać się tam teraz! ”

Janet usłyszał Vivian tchu, a potem usłyszała ją mówiąc dala od telefonu. Była wyjaśniając sytuację błędu. Po wysłuchaniu słów Vivian, błąd pobierane ogonem surowo z cipki Vivian, wywołując jęk rozkoszy.

„Trzeba … Uughh! … Go w bezpieczne miejsce, moja miłości. Musisz zapisać się „Vivian powiedział.

Stwór miał większy priorytet niż mamy dla Ciebie sextelefon oszczędzając siebie. Musiał zapewnienia ciągłości ewolucji. Zeskoczył szybko z łóżka, zbliżając się do humanoid i fioletowy. Zrobił trzaski szumu wskazujący kobiety do pozostania na miejscu. Vivian, a drugi Slave usłyszał polecenie, jak również i słuchali, nawet gdy instrukcja nie była przeznaczona dla nich.

Mistrz bug zbliżyły się do głowy Violet i podłączył swoje macki w obu uszach. Potem zaczął wysyłać swoje umysłów wibracje przy maksymalnej sile. Kobieta otworzyła oczy szeroko jak nieliczne chaotyczne myśli, które pozostały w jej mózgu zostały wyprane w jednej chwili. Jej umysł stał się białym płótnie gotowe do nadrukiem, niezależnie od błędów chciał.

Jak odczucia w jej cipki wzrosła dziesięciokrotnie, jej mózg zaczął otrzymywać kaskadę pojęć, które stały się natychmiastowych i bezsporny pewniki. Składanie, lojalność, bezpieczeństwo, posłuszeństwo, tajemnicy i wiele innych. W tym samym czasie, bug spytał humanoid pieprzyć kobietę mocniej i szybciej. Jej orgazm zbliżającego by przyspieszyć rzeczy, a czas był krótki.

Vivian nie rozumiał, co robił. Chciała, by go uratować, co on robi? Musimy odejść.

Niecałą minutę później Violet climaxed mamy dla Ciebie sex telefony. Ona łukowate plecy gwałtownie, a jej ramiona i nogi drżały gwałtownie w środku ekstazy. W tym momencie była już niezależną jednostką. Była tylko statek duszy swego pana. Ona stała się idealnym niewolnikiem bez woli własnej i gotowy do wykonania jej polecenia z nieomylną precyzją.

Vivian obserwował scenę ze zdumieniem i rosnącego podniecenia. Zapomniała na chwilę, że siły atakujące Spółki wracał do swojego domu i żałowała, że może być w miejscu Violet. Dreszcze na umysł dmuchanie błogości.