Wspominam się Peter(Piter) także stanowię ostrożnym facetem

Cześć! Wymieniam się Peter(Piter) zaś istnieję wstydliwym młodym lat 17 o silnej budowie ciała dzięki doskonaleniu parkour. Przedstawię wam o wczasach, które odegrały się rok temuż. Rodzice powiedzieli, iż pędzimy nad śmierci co mnie strasznie ucieszyło, ponieważ wówczas nigdzie nie byłem też mogłem oceniać na oryginalne narzeczonej również poszukiwać wakacyjnej miłości.

Dowiedziałem się, że pędzimy do Studni Nadmorskiej na tydzień. Po czasochłonnej oraz szarej podróży udaliśmy się do sąsiadów, którzy tam występowali.

Umówiliśmy się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było efektownie, słońce świeciło, fale obijały się o koniec, a piasek jak wciąż był ostry. Mój współpracownik i ja zaskoczyli odstawiać w kulę, po mało minutach wpadła nam skóra za parawan, przeciągnął również przeprosiłem a w bieżącym momencie serce przestało mi bić, ziemia się zatrzymała, zaś mi było słonecznie. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, ładna pani w wieku 17 lat. Włosy ciemne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Była niebieskie bikini przypominające jej oczy. Jędrny tył dodatkowo wyraźne piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, niezmiernie kocham stawiać w skórę, potrafię się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, grać z taką okazałą służącą w skórę więc kiedy wynaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się oraz spytała jak mi na imię ?

Odpowiedziałem:

– Peter, zaś twoje ? 

– Ania 

– Ania, szczytne imię

Podziękowała zaś poczęli stawiać. Po zupełnym dniu na plaży polecieli na lody i spacer. Wziąłem z niej format telefonu oraz namiary gdzie się zachowała i przeciwnie jest. Dzień później nie obserwował jej na plaży, dzwoniłem, jednak same nie odbierała, wieczorem rodzice poszli gdzieś do sąsiadów, a do pokonuje zadzwoniła Ania, byłem zaskoczony, ale szczęśliwy, odarł oraz zetknął się z nią na spacer wieczorem po plaży, gdyby faktycznie chodzili, co dowolny czas przyswajali sobie w oczy. Po plaży wezwałem ją do siebie na pewien film, czy specyfik w aktualnym trendzie. Zadzwoniła do dziadków oraz odeszli. W wieżowca walczyliśmy film (horror) natomiast umieściliśmy się na rozkładanej wersalce, po decyzji co raz bliżej siebie. Po filmie został muzykę kameralną z komputera i zamontował się wzdłuż niej. Postrzegała w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.