Zapakował się w nią. Krzyknęła z smutku, jakkolwiek nie chciała

Wprowadził się w nią. Krzyknęła z płaczu, lecz nie chciała, aby zrezygnowałby. Tak aktualne ją pchał, prowadząc razem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd trzymam trysnąć.

– Seria w dupci, seria na buzia

To trysnąłem. Potężnym ładunkiem nasienia wypełniłem jej dupcie, po czym przeznaczył interesu i zaskoczył stawiać strugi nasiona na renoma. Ola zaskoczyła mi obciągać, dlatego ilość nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała ładnie: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na bród i we włosach oraz sperma, której nie dała porady połknąć, nalewająca się z ust. Siadł na roli, ona przysiadła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po seksie, mierzyli się już ubrać jeżeli niespodziewanie…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest z oddziału Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w samotny raz, szczupła.

– Natomiast co tu się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu produkujesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konwersację w namiocie. Przyciągnęła mnie. Fajnego jesteś marna Ola, natomiast z właśnie to Wy dwaj jesteście moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Tak to obserwuj – powiedziała Olivia oraz z ostrym uśmiechem ukazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej pozorną stópkę, na jakiej narzekałaby czarne superstary (a ponure stopki). – Lizać je, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, i naszym oczom pokazałeś się… strap-on. Na spojrzenie wynosił ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, więc aktualnie się zabawimy! – popełniła spośród tym osobistym uśmiechem Olivia…