Zaś zgina pocałowała pierwsza ( wspominałem, że jestem poufny).

A zgina pocałowała pierwsza ( wspominałem, iż jestem nieśmiały). Całowaliśmy się tak, nasze zbiory się dotykały, wiły, tańczyły. Pewną gałęzią ją osiągał, i pozostałą pieścił jej dłoń, po dobrym momencie ręka zaczęła płynąć w smutek, wziął ją za tyłek i pociągnął na zgina, mój ścisły przyjaciel już leżał na uwagę także skoro na mnie się napisałam to chyba wysoce na nim. Wolno kręciła dupą, i ja zacząłem ściągnąć jej stanik, jak odłączył jej mocne cycuszki więc od razu zacząłem je lizać i chrupać, aż wypaliły się twarde, w pomiędzy okresie nową dłonią drapał ją po kroczu, oraz ona odczuwała kłopot z moimi spodniami, a jej pomogłem oraz przejął spodnie całkowicie z majtkami, jej dumna dłoń na moim członku toż stanowiła harmonia. W spokoju przeszedłem niżej, do brzuszka, następnie krojąc spodnie zębami, ściągnąłem konsumuje w dół, zaś moim oczom zaprezentowała się jej maleńka, wygolona cipka, nawiązał ją wąchać i lizać, była wyśmienita, i jej soki nadal silniejsze, wkrótce ona spróbowała lizać mojego fiuta, było niezwykle. Gdyby skończyła, powiedziała:

– Wiem, iż się krótko znamy, nawet za krótko, jednak chcę Ciebie.

Zaś ulegając na pokonuje włożyła mojego penisa w osobistą ciasną szparkę, przypominali wówczas w 3 pozycjach, sex, na mustangu i na pieska. Nie przeżył, przeznaczył natomiast powiedziałem:

– Zabierz go do buzi szybko ! 

Po czym osobiście jej wsadziłem go dodatkowo trysnąłem, tudzież ona po wiejsku suma wzięła. Po całkowitym padli na łoże również umieli, że toż nie będzie scena na niepowtarzalną noc. 

Podobało się wam opowiadanie ? Jeśli właściwie owo umieszczajcie w artykułach krytyki bądź dodatek, albowiem więc stanowi moje pierwotne podsumowanie 😉